background-image

Serapool Markası

SERAPOOL MARKASI

Serapool için havuz, spor ve eğlence amaçlı toplu kullanımlarda fonksiyon, kalite, hijyen ve sağlamlık; özel amaçlı kişisel kullanımlardaysa bu niteliklerin yanı sıra lüks, konfor ve özgün tasarım unsurlarının tam olarak yer aldığı alanlardır. Serapool üretim, uygulama ve kullanım sürecini bir bütün olarak görür. Bu anlayışıyla da ülkemizde porselen havuz kaplama malzemeleri konusunda sembol isimlerden biridir.

Kalite, hijyen, güven ve sağlamlık gibi kavramların hakkını vermek amacıyla, insan sağlığına gösterdiği özenin ve doğaya duyduğu saygının bir yansıması olarak “en”lerin izini süren Serapool, dünyanın en sağlıklı, en hijyenik ve en güvenilir malzemesi olan porseleni havuzlara kazandırmıştır.

Ürün yelpazesini yeni buluşlarıyla sürekli geliştiren, başarısını yalnız ülkemizde değil, dünya ölçeğinde de kanıtlayan Serapool, 5 kıtada 90’dan fazla ülkeye ihracat yaparak adını dünyaya duyuran bir marka olmayı başarmıştır.

Çok geniş bir ürün yelpazesiyle farklı tercihlere, alışılagelmişin dışında seçenekler sunabilecek şekilde kendi tesislerinde üretim yapabilen ender firmalardan biri olarak Serapool, orijinal fikirlere ve uygulamalara kapı aralayan bir anlayışla muhtemel ihtiyaçlar için de çözüm üretebilmektedir.

Aldığı ISO 9001:2015 Kalite Sertifikasına rağmen “kaliteyi” yalnızca bir belgeden ibaret görmeyen Serapool, asıl kalite anlayışının katma değerli ürünleri ve sunduğu satış sonrası hizmet olduğuna inanmaktadır.

“Üretimde ve hizmette kalite” prensibiyle en dayanıklı havuz kaplama malzemeleri üreten şirket olma kararlılığını sürdüren Serapool, bu prensibe olan inancının getirdiği dinamik yaklaşımla tüm dünyada tercih edilen bir markadır.

Uzun yıllara dayanan üretimdeki tecrübesini, Ar-Ge çalışmalarındaki yenilikçiliğiyle birleştirip sektörün lideri konumuna gelen Serapool, geniş ürün yelpazesi ile havuz sektöründeki tasarımcılara, mimarlara, mühendislere ve tüm kullanıcılara en iyi havuz kaplama malzemelerini sunmaktadır.