Serapool Markası

SERAPOOL MARKASI

Serapool için havuz, spor ve eğlence amaçlı toplu kullanımlarda fonksiyon, kalite, hijyen ve sağlamlık; özel amaçlı kişisel kullanımlardaysa bu niteliklerin yanı sıra lüks, konfor ve özgün tasarım unsurlarının tam olarak yer aldığı alanlardır. Serapool üretim, uygulama ve kullanım sürecini bir bütün olarak görür. Bu anlayışıyla da ülkemizde havuz ve malzemeleri konusunda sembol isimlerden biridir.

Kalite, hijyen, güven, sağlamlık vb. kavramların hakkını vermek amacıyla, insan sağlığına gösterdiği özenin ve doğaya duyduğu saygının bir yansıması olarak “en”lerin izini süren Serapool, dünyanın en sağlıklı, en hijyenik ve en güvenilir malzemesi olan porseleni havuzlara kazandırmıştır.

Ürün yelpazesini yeni buluşlarıyla sürekli geliştiren, başarısını yalnız ülkemizde değil, dünya ölçeğinde de kanıtlayan Serapool, 5 kıtada 90+ ülkeye ihracat yaparak adını dünyaya duyuran bir marka olmayı başardı. Çok geniş bir ürün yelpazesiyle farklı tercihlere, değişik seçenekler sunabilecek şekilde kendi tesislerinde üretim yapabilen ender firmalardan biri olarak Serapool, orijinal fikirlere ve uygulamalara kapı aralayan bir anlayışla muhtemel ihtiyaçlar için de çözüm sunabiliyor.

Aldığı ISO 9001:2015 Kalite Sertifikası’na rağmen “kaliteyi” yalnızca bir belgeden ibaret görmeyen Serapool, asıl kalite belgelerinin mükemmele yaklaşma iddiasıyla sunduğu ürünlerinin, satış ve satış sonrası hizmetlerinin olduğuna inanıyor.

Uzun yıllara dayanan üretimdeki tecrübesini, Ar-Ge ve teknolojiyle birleştirip onur ve saygıyla sektöründeki mimar, mühendis, müteahhit ve diğer tüm kullanıcılarına sunuyor.