Havuz Çevresi Güvenlik Sistemleri Nelerdir?

Havuz çevresi güvenlik sistemleri, havuzların etrafına ve üzerine kurulan otomatik ve manuel olarak farklılık gösteren önlem ekipmanlarıdır. Havuz çevresinde, çocukların ve evcil hayvanların tehlike oluşturacak kazalara yol açmamaları için birçok farklı güvenlik sistemi kullanılmaktadır.

Devamını Oku
Siyanürik Asit (Stabilizatör) Nedir?

Siyanürik asit (CYA) ya da diğer adıyla stabilizatör, havuzlarda kullanılan klorun güneş ışığından daha az etkilenmesine ve daha uzun süre dayanmasına yardımcı olmak amacıyla kullanılan bir dengeleme kimyasalıdır.

Devamını Oku
Havuz Bakımı ve Temizliği Nasıl Yapılır?

Yüzme havuzlarını sağlıklı bir şekilde kullanabilmek ve %100 verim alabilmek için havuz temizliği çok önemlidir. Suyu yüzeyinde oluşan kir ve tozun havuzdan arındırılması gerekmektedir. Ayrıca çevresel faktörlerden kaynaklı olarak insan vücudundan gelen veya dışarıdan bulaşan birçok mikroorganizma insan sağlığına karşı tehdit oluşturmaktadır.

Devamını Oku
Şişme Havuz Nedir?

Bebekler, çocuklar ve yetişkinlerin faydalanabildikleri, teras ve bahçelerde kullanılabilen plastik malzemeden üretilen ve içine hava doldurularak hazır hale getirilebilen havuz türlerine şişme h

Devamını Oku
>