Değerli Paydaşlarımız,

Kıymetli İş Ortaklarım ve Çalışma Arkadaşlarım,

1990’lı yıllarda, Türkiye’nin ilk porselen havuz karosu üreticisi olarak başladığımız yolculuğumuza, katma değerli yatırımlarımızı, yenilikçi ürünlerimizi ve küresel iş birliklerimizi ekleyerek başarımızı taçlandırmayı sürdürüyoruz. 

Türkiye’nin kendi alanında gurur kaynağı kuruluşlarından biri olarak, biriktirdiğimiz güçlü deneyimle yüzlerce çeşit yeni ürünü, farklı fonksiyonel çözümleri ve onlarca patentli tasarımı, sektöre kazandırmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.Sürekli değişen ve gelişen dünyada, mevcut enerjimizi, değişim ve gelişim için harcamak, her zaman en iyisini aramak ve kalitenin izinde ilerlemek, iş kültürümüzün temelini oluşturuyor. 

Bu kültürden hareketle “her günü birbirine denk olmamak” felsefesinden yola çıkarak, yaptığımız işi daha ileri taşıyıp mükemmele ulaşma bilinciyle hareket ediyoruz. Hedefimiz, dünyanın dört bir köşesinde etkinliğimizi arttırarak farklılaşmış ürün ve hizmetlerimizle her geçen yıl daha fazla insanın tercihi olmak. 

Kullanıcı taleplerini önceden sezip onların mutlu olacakları fonksiyonel tasarımları hayata geçirmek ve stratejik ürünlere yatırımla ithalatın önünü kesmek ise en büyük önceliğimiz. Kurulduğumuz günden bu yana, Serapool Porselen adına layık bir şekilde, insanların ihtiyaç duyduğu ürünleri tasarlayarak, evrensel değerlerden ödün vermeden tedarikçilerimizle, çalışanlarımızla ve nihai kullanıcılarımızla topyekûn mutluluk yaratmayı kendimize en büyük vazife olarak görüyoruz. Türkiye’nin kalkınması için çalışmaya devam ederken, üretmeye, öncü olmaya ve ülkemizi tüm dünyada en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz. Hedeflerimize ulaşmak için emek veren, bu yolda bize inanan, bizimle birlikte yürüyen ve omuz omuza veren tüm çalışanlarımıza, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza teşekkürler. Birlikte hep en ileriye…

Yönetim Kurulu Başkanı

Mehmet Gönenç

Serapool Porselen San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı