background-image

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1984 yılında Anadolu Porselen San. ve Tic. A.Ş. adı ile kurulan şirketimiz, elektrik sektöründe elektro porselen üretimi ile faaliyetine başladı. 1990 yılında havuz pazarı ihtiyaçlarının fark edilmesi üzerine, o dönemlerde sadece ithal edilerek temin edilebilen havuz porselenlerini, porselen üretimi konusundaki uzmanlığını kullanarak üretmeye başladı.

2005 yılında marka adını, firma adı olarak benimseyerek, Serapool Porselen San ve Tic. A.Ş. adını aldı.

Türkiye’nin ilk porselen havuz kaplama malzemeleri üreticisi olan Serapool, kurulduğu günden bu yana edindiği tecrübe ve geniş marka bilinci ile yüzlerce çeşit ürüne, detaylara yönelik teknik çözümlere ve yeniliklere imza atmaktadır.

%100 porselen ürünleriyle, kalite ve hijyeni aynı noktada buluşturan Serapool, renk, desen, model ve boyut çeşitliliği ile farkını ortaya koymakta ve her geçen yıl daha çok yeniliğe imza atarak bu çeşitliliği daha da zenginleştirmektedir.

Sahip olduğu kalite belgeleriyle, üstün kalite anlayışını ortaya koyan Serapool, Ar-Ge çalışmalarıyla sürekli iyileştirme ilkesini benimseyerek havuz sektörüne her geçen gün yeni bir çözüm, daha estetik bir tasarım kazandırmak için çalışmaktadır.

%100 yerli olmanın gururu ile yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da seçkin havuzların ilk tercihi olan Serapool, olimpik havuzlar, otel havuzları, villa havuzları, süs havuzları, termal havuzlar, eğitim havuzları gibi her türlü havuz için geniş ürün yelpazesi ile hizmet sunmakta ve üretiminin %50’sini, 90’dan fazla ülkeye ihraç ederek, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.