background-image

Kalite Politikamız

VİZYONUMUZ

Sürekli değişen ve gelişen dünyada, mevcut enerjimizi, değişim ve gelişim için harcar, bugünü değil geleceği düşünür ve geleceği dizayn ederiz.

MİSYONUMUZ

Aydınlık bir gelecek için her günü birbirine denk olmamak felsefesinden yola çıkarak, yaptığımız işi daha ileri taşıyıp mükemmele ulaşmak. Yaptığımız işi takım çalışması ile kolaylaştırıp, zevkli ve verimli hale getirmek, çıkacak katma değeri müşterimizle ve çalışanlarımızla paylaşarak mutluluğa ulaşmak. Evrensel değerlere sahip, insana ve çevreye saygılı, dürüstlükten, doğruluktan ayrılmayan, güvenilir, itibarlı bir firma olarak, ülkemize ve insanlığa hizmet etmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Günümüzde daha seçici ve daha bilinçli hale gelen müşteri isteklerine cevap verebilmek ve sürekli değişen piyasa şartlarında var olabilmek için gerekli olan kalite; misyon, vizyon, fikirler ve beklentiler doğrultusunda ilerlemek istediğimiz yolda bizlere yol gösteren başlangıç noktasıdır.

Toplumun ve insanların yaşam kalitesini yükseltmek için, güven, mükemmellik derecesi, işi zamanında ve doğru yapmak çok önemlidir.

Bu anlayış ile; Serapool, müşteri beklentilerine en kısa sürede cevap vermeyi, müşterilerine en yüksek faydayı sağlamayı, ürün ve hizmetleri ile en iyi çözüm ortağı olmayı ve sürekli müşteri memnuniyeti sağlamayı, kaliteyi bir yaşam tarzı olarak seçerek, müşteri ihtiyaçlarını üst düzeyde tutarak, rakiplerinden kalite ve kaliteli hizmetle farklılaşmayı kendisine politika edinmiştir.