3 dakika okuma süresi

Ayrıcalıklı Yaşam Havuzları

Ayrıcalıklı Yaşam Havuzları

Ayrıcalıklı Mekânlar için Ayrıcalıklı Yaşam Havuzları…

Trendlere yön veren porselen havuz karoları ile hayal ettiğinizden daha fazlasını sunan Serapool, yeni “Ayrıcalıklı Yaşam Havuzları” dergisi ile karşınızda!

Havaların ısınmasıyla birlikte açık alanların kullanım oranları da artmaya başlıyor. Dış mekanlar düzenleniyor, havuzlar temizleniyor ve özellikle yaz aylarının en güzel alanları olan bahçeler yaza hazırlanıyor. 

Lüks, keyifli ve dinlendirici bir yaşam tarzı sunan yüzme havuzları, mekanların en eğlenceli alanı haline gelirken, Serapool porselen havuz karoları ve tamamlayıcı porselen ürünleri ile aynı zamanda en şık ve cezbedici yerleri de oluyor. 

Ayrıcalıklı bir yaşam için ayrıcalıklı yüzme havuzlarına kavuşmak isteyenlere özel hazırladığımız dergimizde, Serapool porselen havuz karolarını kullanarak elde edeceğiniz eşsiz su renklerini yansıtan göz alıcı referans projelerimizi görebilirsiniz. Bu projeler, sahip olmak istediğiniz yüzme havuzları için sizlere ilham olacak ve ürün seçerken karar vermenizi kolaylaştıracak.

Birbirinden renkli ve dikkat çekici havuzların ortaya çıkmasını sağlayan Serapool porselen havuz karoları ile sadece benzersiz yüzme havuzlarına kavuşmayacak aynı zamanda ürünlerin sunduğu birçok avantajdan da faydalanacaksınız. Serapool porselen havuz karoları ve porselen tamamlayıcı ürünleri, havuz ve çevresiyle bütünsel bir estetik oluşturarak mekanın rafine stilini zenginleştirirken, bahçelerin peyzajıyla uyumlu yalın bir görüntü de oluşturacak. 

Yüzme havuzlarına işlevsellik ve şıklık katan detaylar, kişiselleştirilmiş ebatlarla hayallerinizi gerçekleştireceğiniz karo seçenekleri, tasarımla değişen suyun derinlik algısı, stilinizi ve konforunuzu düşünen yenilikler ve çok daha fazlası bu dergide…

Mimar Onat Öktem, İç Mimar Arda Erenel, Mimar Meriç Bulca ile yaptığımız keyifli söyleşileri ve mimarların Serapool ürünlerini seçme nedenlerini de yine bu dergiden okuyabilirsiniz.

2024 havuz trendleri, sürdürülebilir güvenlik sağlayan çözümler ve Serapool’un zengin koleksiyonları ile ilham veren fikirlerin yer aldığı bu baş ucu yayınında birbirinden faydalı içerikleri bulacaksınız.

Birinci sınıf porselen karo ve tamamlayıcı ürünler üreten Serapool’un ayrıcalıklı dünyasını keşfetmek için aşağıdaki bağlantıdan dergimizi inceleyebilirsiniz.  

Ayrıcalıklı Yaşam Havuzları | Serapool Porselen Havuz Karoları Dergisi