background-image

Dünyada Serapool

DÜNYANIN ÖNDE GELEN HAVUZ PORSELENLERİ ÜRETİCİSİ

İhracatı, dünya markası olmanın anahtarı olarak gören Serapool, yıllardır sürdürdüğü istikrarlı büyüme ile bugün 5 kıtada 90'dan fazla ülkeye, adını güvenle yazdığı markasıyla ihracat yapmaktadır.

Yeni pazarlar için, dünyadaki yenilikleri takip etmekle yetinmeyip Ar-Ge’ye de büyük önem veren Serapool, başarısını dünya ölçeğinde kanıtlayarak, bir dünya markası haline gelmiştir.

Bugüne kadar 1000'den fazla farklı ürün ile müşterilerine hizmet veren Serapool, ülkemizin gurur kaynağı olarak rakiplerinden kalite ve hizmet anlayışıyla farklılaşmaktadır.

Ürünlerimiz üzerinde gerçekleştirdiğimiz sürekli iyileştirme çabalarının temelinde, mutlu müşteriler yaratma ve mükemmel havuzlar inşa etme isteği yatmaktadır.

Ürettiğimiz ürünler arasında havuz içi karolar, havuz kenar tutamakları, havuz ızgaraları, havuz taşma kanalları, yağmur kanalları, güneşlenme terası ve havuz çevresi için özel olarak tasarlanan teras kaymazları, bordürler, özel olarak tasarladığımız iç ve dış bükey parçalar, tutamak kaymazları, kaydırmaz yer karoları ve buna benzer çok sayıda ürün bulunmaktadır.