AR-GE ve Tasarım

TASARIM ANLAYIŞIMIZ

Farklılık ve doğallık ilkesiyle piyasanın talep ve ihtiyaçları doğrultusunda özgün tasarımlı havuz kaplama malzemeleri üreten Serapool, kullanım kolaylığına sahip, hijyenik, güvenli havuzlarla yaşamı daha keyifli, konforlu hale getiriyor.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, teknolojinin sunduğu imkânları ürünlerin geliştirilmesi için kullanmak, yeni bir formül, ürün ve tasarım geliştirmek için durmaksızın çalışan Ar-Ge, Serapool’un lokomotif birimidir.

Ar-Ge çalışmalarının başarıyla ve kesintisiz sürdürülebilmesi için her yıl bütçeden en az % 10’luk bir pay ayrılmaktadır. Sektördeki gelişmeleri, yenilikleri yakından takip eden, özellikle İtalya’daki büyük ölçekli firmalarla ‘know-how’ ilişkisi kuran ve sektörel fuarlar aracılığıyla ulusal ve uluslar arası piyasanın nabzını tutan Serapool, tüm bu yenilik ve değişimleri kendi iş sürecinde başarıyla uyguluyor.

On kişilik uzman ekibiyle hizmet veren Ar-Ge birimi, sektördeki değişim ve gelişmeleri takip ederek iş sürecine aktarmak yanında yeni fikir, yeni proje kapsamında yeni ürünler de ortaya koymaktadır. Serapool, “daha hijyenik ve daha fonksiyonel havuz” anlayışı doğrultusunda yedi yeni ürün geliştirmiş ve bu yenilikler, dünyada bir ilk olarak sektör literatüründe yerini almıştır.

Liderliğin gerektirdiği öncü olma sorumluluğuyla hareket eden Serapool, ortaya koyduğu yeniliklerle yalnızca kendi işini büyüten değil, sektörün vizyonunu yükselten bir işlevi de yerine getiriyor.