background-image

AR-GE ve Tasarım

AR–GE VE TASARIM

Farklılık ve doğallık ilkesiyle butik ve kişiye özel havuz kaplama malzemeleri üreten Serapool, ülkemizdeki sınırlı doğal kaynakları maksimum verimle kullanarak, katma değeri yüksek ürünler üretip, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaç edinmiştir.

Yeni bir ürün, yeni bir tasarım geliştirmek için durmaksızın çalışan Ar-Ge ve Tasarım Ekibimiz, teknolojik ve sektörel gelişmeleri yakından izlerken, modayı takip etmeyi değil, moda olmayı ilke edinmiştir.

Her geçen gün daha hijyenik, daha fonksiyonel, daha sağlam ve daha estetik ürünler üretmek için çalışan Serapool, kendisiyle yarışarak sektörde ve dünyada ilklere imza atmaya devam etmektedir.

Her yıl yaptığı yenilikler, sektöre kazandırdığı yeni tasarımlar ve ürün yelpazesine eklediği yeni ürünler ile havuzlara yepyeni bir soluk getirirken, daha çok hijyen, daha yüksek kalite, daha estetik bir görünüm ile satıcı, uygulamacı ve kullanıcıların da vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Serapool, liderliğin gerektirdiği sorumlulukla ve ortaya koyduğu yeniliklerle yalnızca kendi işini büyüten değil, sektörün vizyonunu da geliştiren bir marka haline gelmiştir.