Was ist ein aufblasbarer Pool?

Die Arten von Schwimmbecken aus Kunststoff, die auf Terrassen und in Gärten verwendet werden können und von Babys, Kindern und Erwachsenen genutzt werden können und durch Einfüllen von Luft vorbereitet werden können, werden als aufblasbare Schwimmbecken bezeichnet.

Weiterlesen
Havuz Çevresi Güvenlik Sistemleri Nelerdir?

Havuz çevresi güvenlik sistemleri, havuzların etrafına ve üzerine kurulan otomatik ve manuel olarak farklılık gösteren önlem ekipmanlarıdır. Havuz çevresinde, çocukların ve evcil hayvanların tehlike oluşturacak kazalara yol açmamaları için birçok farklı güvenlik sistemi kullanılmaktadır.

Weiterlesen
Siyanürik Asit (Stabilizatör) Nedir?

Siyanürik asit (CYA) ya da diğer adıyla stabilizatör, havuzlarda kullanılan klorun güneş ışığından daha az etkilenmesine ve daha uzun süre dayanmasına yardımcı olmak amacıyla kullanılan bir dengeleme kimyasalıdır.

Weiterlesen
Alkalinite Nedir?

Suyun asidi nötralize edebilme kabiliyetine “Alkalinite” denir. Bir diğer anlamıyla, suyun asitleşmeye direnmesi sonucu ortaya çıkan durumu ifade eder. Suyun içerisinde çözünmüş olarak bulunan bikarbonat, hidroksit ve karbonatların toplam değeri Alkalinite değerini verir.

Weiterlesen
Havuz Fırçası Nedir?

Havuz fırçası, havuz temizliği için kullanılan bir temizlik ekipmanıdır. Yüzme havuzlarının hem zemin hem de duvarlarında kullanılabilen havuz fırçaları, pratik bir havuz temizleme ürünüdür.

Weiterlesen
Kışlık Havuz Örtüsü Nedir?

Havuzunuzda bir koruma bulunmuyorsa ya da havuzunuz kapalı bir alanda değilse, kullanılamayan zamanlarda hava şartlarından, kir, toprak, çöp gibi dış etkenlerden dolayı kirlenir ve kötü bir görüntü verir.

Weiterlesen
>