background-image

Havuz İçi Karolar

Renk Seçenekleri
Ebat Seçenekleri
Parlaklık
Kullanım Alanları
Malzeme
Uygula

Havuz İçi Karolar

Havuz yapım süreçlerinde havuz içi karo seçimi yapılırken çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü havuz içi kaplama malzemeleri havuzun görünümünden kullanım konforuna kadar birçok açıdan havuzun kalitesini etkilemektedir.

Havuz döşeme ürünlerini seçerken dikkat edilmesi gerekenlerin başında şüphesiz ki seçilen ürünün kalitesi gelmektedir. Serapool olarak ürettiğimiz %100 porselen havuz fayansları ile müşterilerimize kalite konusunda rüştünü ispatlamış ürünler sunuyoruz.

%100 porselen olarak ürettiğimiz bu ürünleri diğer havuz kaplama malzemelerinden ayıran birçok özelliği bulunmaktadır.

Porselenin pişirildiği sıcaklığın çok yüksek olması, özel presleme teknikleri, üretim sürecinde kullanılan diğer özel teknikler ve üretimde kullanılan hammaddenin kalitesi açısından ürünlerimiz muadillerinden şu noktalarda ayrışmaktadır:

  • Porselen karoların su emilim oranları %0,5'in altında olduğu için suyu emmez ve bakteri oluşumunu engeller. Bu sayede çok daha hijyenik havuzların yapımında porselen havuz fayansları tercih edilebilir.

  • Ürettiğimiz %100 porselen karoların üretiminde kullandığımız özel teknikler sayesinde çok yüksek sıcaklıklara, donmaya ve her türlü iklim şartına karşı yüksek dayanıma sahiptir. Bu özelliğin bu kadar önemli olmasının nedeni, özellikle açık havuzların güneş ışığına ve diğer iklim koşullarına doğrudan maruz kalmasıdır.
  • Havuz suyunda kullanılan klor ve benzeri temizleyici kimyasalların etkisi uzun vadede seramik fayans ve cam mozaik gibi ürünlere olumsuz anlamda etki ederken, porselenin kimyasal reaksiyonlara dayanımı çok daha yüksektir.

  • Ürettiğimiz tüm havuz kaplama karoları leke tutmaz özelliğine sahiptir.

  • Çok farklı renk seçenekleri ile tarzınızı havuzunuza yansıtmanızı sağlayan Serapool Havuz Kaplama Malzemeler aynı zamanda farklı havuz fayans ölçüleri sayesinde daha az derz kullanımı gerektirir ve maliyetten tasarruf etmenize imkan tanır.

  • Birbirinden farklı ölçüleri sayesinde havuz döşemesinde kullanabileceğiniz ürünlerimiz döşeme kolaylığı sağlamaktadır.
  • Porselen karolar, üretiminde kullanılan özel teknikler sayesinde havuz seramiğine göre çok daha dayanıklı bir yapıdadır.

%100 porselen Serapool havuz seramikleriyle ilgili daha detaylı bilgi almak ve sipariş oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.