2 dakika okuma süresi

Serapool Porselen Izgaralarla Ezberler Bozuluyor

Serapool Porselen Izgaralarla Ezberler Bozuluyor

Boyut, renk ve doku açısından zengin bir çeşitliliğe sahip ürünleriyle özgün havuz tasarımlarına hayat veren Serapool, doğal ve estetik görünümlü porselen ızgaralarıyla havuzların havasını değiştiriyor. 

Doğallığın uyumunu ve şıklığını ürünlerine yansıtan Serapool, porselen ızgaralarını doğal renklerle buluşturarak havuzları ferah ve estetik alanlara dönüştürüyor.

Farklı modellerde ve ebatlarda üretilen, portatif ve formları her havuz için uygun olan porselen ızgaralar, sıra dışı havuz projelerinde bile ihtiyaçlara cevap veren estetik uygulamalar yaratıyor.

Havuz içi kaplamalarıyla sağladığı mükemmel uyumla havuzlara kusursuz bir görünüm kazandıran porselen ızgaralar, otel havuzları, termal havuzlar ve villa havuzlarına görsel açıdan etkileyici, teknik açıdan ise işlevsel çözümler sunuyor. 

Gri, bej, natürel kahve ve antrasit tonlarındaki zengin renk seçeneğiyle doğal taşları andıran porselen ızgaralar, üstün kalitesi, çevreci yaklaşımı ve yaratıcı tasarımlarıyla havuzlara göz alıcı bir ayrıcalık katıyor. 

Yapısını oluşturan porselen malzeme sayesinde UV ışınlarına karşı dayanıklı olan porselen ızgaralar, güneşten etkilenmeyerek uzun yıllar ilk günkü görünümünü koruyor. 

Leke tutmayan pürüzsüz yüzeyi ile bakteri oluşumunu engelleyen ve havuz kenarlarının daha hijyenik olmasını sağlayan ızgaralar, aşınma, çizilme ve darbeye karşı da mukavemet göstererek çok daha uzun ömürlü kullanılabiliyor. 

Yenilikçi bir anlayışla kullanıcılarına farklı alternatifler sunan Serapool porselen ızgaraların Flex, Monoblok, Hidden, Universal ve Apache modelleri bulunuyor.

Gerek kalite gerekse kullanım ömrü açısından plastik ızgaralara göre çok daha dayanıklı olan bu ürünlerin Flex modelleri paslanmaz çelik tel ile Monoblok modelleri ise ABS destek ile çok daha mukavemetli hale geliyor.