background-image

Markalarımız

 

SERAPOOL

Havuz yapımında kullanılmak üzere %100 porselen malzemeden, yüksek kaliteli havuz kaplama malzemeleri üretmek için Serapool markasını kurduk. Serapool ürünleri ile uzun kullanım ömrüne ve estetik görünüme sahip havuzlar inşa ediyoruz.

Daha fazla bilgi için: iletisim@serapool.com 

  

 

SERABELLA

İç mekanlara gerek renk, gerek tasarım, gerekse dokusu ile yepyeni bir soluk getiren Serabella, her tarza uygun seçenekleriyle sektörde farkını hissettirmektedir. Porselen kalitesi ile capcanlı renkleri ve dokuları mekanlarınıza taşıyarak, sizleri yaşamaktan mutluluk duyacağınız mekanlarla buluşturmayı amaç edinmiştir.

Mekanlarında özgünlükten, zarafetten ve estetikten vazgeçmeyenlerin ilk tercihi olan Serabella, bitmek bilmeyen bir tasarım aşkıyla her geçen gün yeni ürünler tasarlamaya ve anın ruhuna ayak uydurmaya devam etmektedir.

www.serabella.com

  

 

PORSERA

“Hayal edin, birlikte gerçekleştirelim” sloganıyla yola çıkan Porsera, kullanıcılarına sunduğu butik tasarım ve üretim fırsatı ile özgür bir dünyanın kapısını açmaktadır. Seri üretim anlayışını bir kenara bırakıp, kişiye özel üretim yaparak, kullandığı yepyeni üretim teknolojisi sayesinde, sektörde ilk defa karşılaşacağınız parlaklık ve canlılıkta ürünlerle yola çıkmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Doğalın cazip yanlarını özgürce sunarken, zayıf yanlarını porselen kalitesi ile güçlendirerek yepyeni bir ürün ortaya çıkaran Porsera, iddialı koleksiyonu ve kullanıcıların talebiyle bu koleksiyona eklenebilecek yepyeni ürünlerin heyecanıyla farklılaşmaktadır.

www.porsera.com