background-image

Havuz Taşma Kanalları

Renk Seçenekleri
Ebat Seçenekleri
Özellik Seçenekleri
Kullanım Alanları
Malzeme
Kullanım Türleri
Profil Durumu
Uygula

Havuz Taşma Kanalları

HAVUZ SUYU TAHLİYE KANALLARI

Havuz Taşma Kanalları, havuz kenarında kullanılmak üzere özel olarak üretilen ve havuzda yaşanan dalgalanmalar sonucu havuz kenarına taşan suyun toplanması amacıyla kullanılan havuz suyu tahliye kanalıdır.

Havuz kenarı drenaj sistemi olarak da tabir edebileceğimiz bu özel havuz ürünlerinin birbirinden farklı türleri mevcuttur.

Yapılacak havuzun projesine bağlı olarak değişen bu sistemleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Havuz Tünel Sistemi
  • Üstten Taşma Kanalları
  • İçten Taşma Kanalları
  • Havuz Savak Kanalı
  • Profilli Kanallar

%100 porselen malzemeden üretilmektedir. Su emiş oranları çok düşük seviyelerde olduğu için bakteri oluşumunu engeller ve daha sağlıklı havuzlar inşa edilmesine olanak tanır.

Yüksek sıcaklıkta pişirildiği ve preslendiği için kırılma mukavemeti üst düzey olan bu ürünlerimiz, yüksek sıcaklıklara ve donmaya karşı dayanıklıdır.

Özellikle Serapool tarafından dünyada ilk kez üretilen ve patenti alınan Tünel Sistemi kullanılarak, çok daha hijyenik havuzlar inşa edilebilir.

Tüm bu sistemlerin çalışma mantığıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için “Havuz Taşma Kanalları Nasıl Çalışır?” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Halk dilinde havuz kenarı oluk ya da havuz oluğu olarak da bilinen bu ürünlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.